Případné náklady spojené s převodem hypotéky vám teď proplatíme

25. 1. 2021

Chcete si svoji hypotéku převést k nám, ale nechce se vám platit poplatky, které s převedením souvisí? Tomu rozumíme a také vám od nich ulevíme. Když si do konce dubna 2021 převedete hypotéku k nám do Air Bank, některé tyto poplatky vám až do výše 10 500 korun zpětně proplatíme.

Proč zrovna až 10 500 korun? Je to jednoduché. Sečetli jsme nejčastější poplatky, které při převádění hypotéky musíte zaplatit:

Návrhy na vklad a na výmaz zástavního práva na katastru 4 000 Kč
Administrativní náklady spojené s převodem hypotéky 1 000 Kč
Odhad zástavní ceny bytu nebo domu (pokud ho po vás budeme chtít) 4 500 / 5 500 Kč


Tato nabídka platí pro žádosti o převedení hypotéky úspěšně založené v době od 25. 1. 2021 do 30. 4. 2021. Peníze za poplatky vám pak vyplatíme po převedení hypotéky k nám.

Co by se vám mohlo ještě hodit vědět? Roční úroková sazba pro převedené hypotéky u nás začíná na 1,79 %. Konkrétní výše úroku závisí na výši hypotéky a také na době, na kterou budete chtít úrok zafixovat. Přehledně v tabulce to najdete tady. Nízké úroky ale nejsou to jediné, co je na naší hypotéce zajímavé. Její velkou předností je flexibilita. Kdykoliv a bezplatně si u ní můžete měnit výši splátky, termín splácení nebo udělat mimořádnou splátku. To se obzvlášť v této nepředvídatelné době hodí. O korunu navíc nezaplatíte, ani když hypotéku celou předčasně splatíte.

Všechny další informace o této akční nabídce a také obecně o naší hypotéce včetně reprezentativního příkladu najdete na našem webu.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky