Připravujeme pro vás investice do podílových fondů

15. 5. 2019

Nechceme, abyste u nás jen ušetřili na poplatcích. Chceme naopak, abyste si v Air Bank ještě k nějakým penězům přišli. Proto pro vás připravujeme další možnost, jak si u nás můžete své peníze zhodnocovat. Vedle úročení na spořicím i běžném účtu pomalu zažeháváme motory u investic.

Druhů investic je celá řada. U nás budete moct vložit své peníze do podílových fondů. Pokud už investice do podílových fondů znáte, anebo je dokonce někde jinde využíváte, nemusíme vám je dlouze představovat. Vás bude nejspíš zajímat jen to, že už tu konečně bude možnost mít je u nás a díky tomu mít své peníze na jednom místě. Výhodou u nás je, že samotné investování i následnou správu provádíte přímo z internetového bankovnictví. Do konce roku navíc bez vstupních poplatků.

Pokud zatím s podílovými fondy žádné zkušenosti nemáte, můžete si o nich přečíst víc na našem webu. Úplně zjednodušeně se dá ale o investicích říct, že jsou vhodné pro lidi, kteří mají nějaké peníze navíc a vědí o nich, že je nějaký čas nebudou potřebovat. S investováním se sice pojí určité riziko, ale to zase kompenzuje případné vyšší zhodnocení vložených peněz.

Jelikož jsou podílové fondy naše nová služba, budeme vám je spouštět postupně ve vlnách. To ať jsme si jistí, že se vám dobře obsluhují. Jako první si je budou moct vyzkoušet ti z vás, kteří nám už v minulosti dali vědět, že o investice mají zájem. Pokud pak všechno půjde podle plánu, během pár měsíců je v internetovém bankovnictví budete mít všichni. A když už se bavíme o časech budoucích, v hlavě už máme i další možnosti investování. O tom ale zase jindy.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky