Vánoční informační speciál

Placení

Víme, že před koncem roku má každý svých starostí dost. Od nás tentokrát proto jen stručně o tom, do kdy zadat poslední platby, aby přišly ještě do konce roku, a jak budeme mít o svátcích otevřeno na pobočkách.

Když potřebujete, aby platba přišla ještě letos

 • Z Air Bank do Air Bank
  Takovou platbu můžete udělat při chystání novoročního přípitku klidně minutu před silvestrovskou půlnocí. Peníze mezi účty v Air Bank převádíme totiž okamžitě.
 • Do jiných bank v Česku
  Běžnou platbu zadejte prosím nejpozději 31. prosince po obědě do 14:00. Okamžitou platbu můžete zadat bez omezení, záleží ale na bance příjemce, do kdy okamžité platby na konci roku přijímá.
 • SEPA platby
  SEPA platby dorazí na cizí účet ještě letos, když je od nás odešlete 30. prosince do 10:30.
 • Zahraniční platby
  Platby za kopečky a platby v cizí měně vyřiďte prosím do 31. prosince do 15 hodin odpoledne. Hned je odešleme. Připsání peněz na účet příjemce ale závisí na lhůtách a státních svátcích, které mají v dané zemi. Takže pokud je to důležité, pošlete peníze raději co nejdříve.

Když nás potřebujete ještě letos navštívit

Většina poboček bude o vánočních svátcích, na Silvestra a na Nový rok zavřená. Pobočky, které budou mít otevřeno, najdete v tabulce. Jak ale víte, poslední dobou je to s tím otevíráním a zavíráním obchodů a služeb jak na horské dráze. Proto si prosím před návštěvou na stránkách poboček nebo v aplikaci My Air ještě překontrolujte, jestli nenastala nějaká změna.

Přejeme Vám pohodový zbytek roku.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky