Vychytávky aplikace My Air, které vám ulehčí život a možná jste je přehlédli / 2. díl

27. 4. 2020

Pokračujeme v seriálu malých šikovných zlepšováků, které vám zpříjemní práci v mobilní aplikaci. Vybíráme ty, které jste možná přehlédli a je to podle nás škoda. Dneska si potvrdíme staré přísloví, že komu se zelení, tomu se klidně může lenit.

Už vám to došlo?

Nemusíte se přihlašovat do aplikace pokaždé, když chcete překontrolovat, jestli už vám proplatili tu fakturu nebo jestli odešla pravidelná platba za elektřinu. Stačí si nastavit oznámení o změně zůstatku. Jakmile se na účtu něco stane, vyskočí vám na obrazovce diskrétní zelená notifikace – podobně jako třeba SMSka. Zajímá vás to? Zamiřte v aplikaci do sekce Nastavení aplikace, kde si na pár ťuknutí vyberete, k jakému účtu chcete upozornění dostávat, od jak velké částky, a dokonce i to, jaký zvuk u toho uslyšíte. Jestli jste tajnůstkáři, tak klidně žádný, samozřejmě.

Faktura v příloze

Znáte tohle spojení z příchozích mailů až moc dobře? Pokud máte dost toho věčného přepisování, aplikace se ho ráda ujme za vás. Schválně si to vyzkoušejte, až vám příště přijde faktura v PDF nebo jako vyfocený kus papíru. Stačí v telefonu přímo u dokumentu použít ikonu pro sdílení. Ťuknete na My Air a dál už vás aplikace sama navede. Místo dlouhého přepisování jen krátká kontrola. A to se vyplatí. A proplatí.

Chcete ještě víc užitečných tipů?

Mrkněte na první díl našeho seriálu. Dozvíte se, jak se rychle dostat ke spoustě užitečných funkcí nebo jak rychle přetáhnout peníze z účtu na účet.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky