Zlevňujeme hypotéky a máme i další novinky

Jestli si zvažujete vzít hypotéku, zpozorněte. Od 1. září totiž snižujeme u hypoték úrokové sazby.

Nové, nižší úroky se týkají hypoték už od 700 tisíc korun a snižují se o 0,1 procentního bodu. Tady to máte přehledně zelené na bílém. :)

Nové, výhodnější úroky se netýkají jen hypoték na koupi nemovitosti. Dostanete je, i když si k nám převedete svoji již existující hypotéku z jiné banky. O všech výhodách naší hypotéky si můžete přečíst na webu.

Spořicí účty v eurech

To ale není jediná změna úroků, která nás od 1. září čeká. U spořicích účtů vedených v eurech snižujeme úrokovou sazbu z 0,8 % na 0,5 %. U spořicích účtů v dolarech se nic nemění. Dál platí i bonusové úročení 1 % na běžném i spořicím účtu v korunách v případě, že alespoň pětkrát měsíčně zaplatíte naší kartou.

Bonusové úroky u půjček

U půjček pak přecházíme na jednodušší systém výpočtu bonusového úroku. Za řádné splácení půjček budeme nově dávat rovné procento ze základní sazby dolů. Jakou základní a bonusovou sazbu dostanete právě vy, zjistíte při žádosti o půjčku.

To už je pro dnešek o novinkách vše. :) Přejeme vám pohodový víkend!

Vaše Air Bank

Zpět na novinky

Kontaktujte nás

+420 515 202 202
Pobočky a bankomaty

O Air Bank

Sledujte nás

Mobilní bankovnictví My Air

Kurzovní lístek

EUR/CZK26,258
$
USD/CZK23,624
Člen skupiny PPF, IČO 29045371 / Evropská 2690/17, 160 00  Praha 6, zapsaná u rejstříkového soudu v Praze — spisová značka B 16013