Na jakých novinkách budeme v noci pracovat

Bankomaty

Ne každá odstávka s sebou přináší velké novinky. To ale neznamená, že by ty ostatní byly o něco míň důležité. Někdy nám pomáhají udržovat naše systémy v kondici. Jindy během nich zase nasazujeme desítky menších změn, které pro vás vylepšují každodenní obsluhu našich služeb. Třeba jako dnes v noci. Co máme na seznamu úkolů?

  • První novinky si všimnete, až se příště budete přihlašovat do internetového bankovnictví. Uděláme tam malou, zato však užitečnou úpravu. Zadání přihlašovacího jména a hesla rozdělíme do dvou kroků. Takže pokud na klávesnici píšete jak draci a občas vám nějaké to písmenko ujede, hned lépe poznáte, kde se stala chyba.

  • Připravujeme se na březnovou aktualizaci aplikace My Air. V ní vám dáme ještě větší vládu nad grafy. Budete si moci nastavit vlastní časový úsek, měsíční zobrazení si upravit na období od jedné výplaty k druhé a přidáme vám i filtr na platby hrazené kartou.
  • Stejně jako si můžete na úvodní stránce internetového bankovnictví převádět peníze mezi vlastními účty pouhým přetažením, stejně jednoduše to půjde i mezi obálkami a volnými prostředky v rámci spořicího účtu.
  • Postupně podle připomínek testovací skupiny klientů ladíme investice.
  • Upravujeme celý balík notifikací, aby pro vás byly ještě srozumitelnější a přehlednější.

To je jen několik příkladů toho, co nás dnes v noci čeká. Dalších různých úprav nebo oprav budou desítky. Tak nám držte palce, ať všechno klapne.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky