Pojďte s námi rozjet výběry u Sazky, do konce srpna jsou zdarma

Bankomaty

Od loňska pro vás stavíme větší síť bankomatů, ze kterých můžete vybírat peníze zdarma. Vybrat levněji než z cizího bankomatu a tím ušetřit ale můžete i na řadě míst Sazky, třeba v trafikách nebo na benzinkách. Teď navíc až do konce srpna úplně bezplatně.

Posledního půl roku jsme přitom společně se Sazkou pracovali na tom, abyste si tam vůbec mohli vybírat. Obsluha každého výběrového místa totiž nově musí mít poměrně drahou certifikaci na rozpoznávání padělaných peněz. Nakonec jsme to vyřešili snížením počtu výběrových míst. Přesto jich už máme opět přes 1300 a přidáváme další.

Proto teď chceme výběry u Sazky znovu pořádně rozjet a budeme rádi, když do toho půjdete s námi. I když pro vás služba zůstala stejná, změnila se do jisté míry pro obsluhu. A jak víte, jen škola nestačí, důležitá je hlavně praxe. Čím více je tedy budete zkoušet, tím budou lepší. A jak už jsme psali, do konce srpna jsou zdarma, takže se ve výběrech nemusíte nijak omezovat.

Výběr u Sazky je nejjednodušší s mobilní aplikací, kde najdete i aktuální mapu výběrových míst. Tak to zkuste s ní. A kdyby někde výběr náhodou neproběhl na jedničku, dejte nám o tom vědět tady na webu. Rádi to napravíme tak, aby vás výběry u Sazky zase bavily.

Děkujeme!

Vaše Air Bank

Zpět na novinky