Vychytávky aplikace My Air, které vám ulehčí život a možná jste je přehlédli / 3. díl

14. 5. 2020

V tomhle pokračování naší série malých zlepšováků v mobilní aplikaci se podíváme mimo jiné na opomíjené umění říct si o peníze. Protože dobré účty dělají dobré přátele a na přátelích v životě záleží. Stejně jako na sousedech — o těch bude řeč taky.

Nakoukněte k sousedům

Nemyslíme zrovna přes plot, spíš do vlastních účtů u jiné banky. Pokud máte účet ještě někde jinde, třeba kvůli hypotéce, nejspíš už se k němu dostanete přímo z naší aplikace. Stačí si ho přidat přes Menu / Služby / Účty v jiných bankách. A tady je seznam bank, se kterými už si rozumíme.

Nechte si zaplatit raz dva

Aplikace umí ulehčit život i vašim kamarádům, pokud vám tedy dluží nějaké peníze. Na pár zmáčknutí jim pošlete všechny platební údaje — rovnou do mailu, do zpráv nebo na WhatsApp. Samozřejmě včetně QR kódu, se kterým zaplatí bleskově přes foťák i bez blesku. Jak na to? Nejrychlejší je chvíli podržet velkou zelenou šipku „Zaplatit“ a vybrat poslední možnost: „Pošli mi peníze“. Uvidíte, že u vás budou rychleji než normálně.

Kde jsou první a druhý díl?

Každý jinde, ale naštěstí oba hezky po ruce tady na webu. Koukněte na ně: v prvním se dozvíte o zkratce ke spoustě užitečných funkcí a fintě, jak rychle přetáhnout peníze z účtu na účet. Ve druhém se dočtete o nastavení notifikací a automatickém přepisování faktur. A další pokračování? Nebojte, zase něco přichystáme.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky