Záleží nám na tom, aby nás novináři měli rádi

Ptejte se na cokoliv, rádi odpovíme

Pro novináře

Vladimír Komjati
tiskový mluvčí Air Bank
Jana Karasová
zástupce tiskového mluvčího

Jsme i na sociálních sítích

Po(d)klady ke stažení

Přichystali jsme pro vás tematické balíčky, ve kterých kromě fotografií najdete zajímavosti nejen o našich službách.

Jak si vybrat cestovní pojištění

Každý čtvrtý Čech vyráží do zahraničí bez pojištění, přitom ošetření v cizině je obvykle velmi drahé. Stáhněte si další výsledky výzkumu, který zjišťoval, jak se Češi pojišťují na cesty. Najdete tam nejen přehled cen ošetření v zahraničí, ale také rady, jak si vybrat cestovní pojištění, a několik tipů, co (ne)dělat v zahraničí.

Stáhnout balík

Jak vyzrát na reklamace

Pouze 4 z 10 Čechů vědí, že už mohou reklamovat zboží jen s fotkou účtenky. Stáhněte si další výsledky výzkumu, který zjišťoval, s jakými doklady Češi reklamují. Najdete tam ale také jednoduché rady, které by měl znát každý spotřebitel, ať už reklamuje zboží koupené u nás nebo třeba i v zahraničí, a další užitečné tipy.

Stáhnout materiály

Bezkontaktní výběry z bankomatů

Jako první v Česku jsme spustili bezkontaktní výběry z bankomatů. Jaké výhody to klientům přináší, zjistíte nejen z tiskové zprávy, ale i z našeho videa. Najdete tu i ilustrační fotografie.

Stáhnout materiály

Jak na dovolené neprodělat

Zjistili jsme, že kartou na dovolené v zahraničí platí už každý šestý Čech (a nejen to). A také jsme zmapovali, jak je to s placením kartou a výběry z bankomatů v zemích, kam Češi rádi vyjíždí na dovolenou. Hodit se budou i praktické tipy, díky kterým v zahraničí nepřijdete o peníze.

Stáhnout materiály

Ilustrační fotografie

Potřebujete fotku naší pobočky, platební karty nebo nálepky? Najdete je tady.

Stáhnout balík fotografií

Naši lidé

Potřebujete fotku generálního ředitele, náčelníka marketingu nebo odborníka na platební karty? Fotografie našich kolegů naleznete tady.

Stáhnout balík fotografií

1 / 6  

Novinky


Tiskové zprávy