Jak můžu vložit peníze na běžný účet?

U nás můžete vložit hotovost zdarma na pobočce v našem vkladomatu. Vklad na účet může udělat pouze klient, který u nás má založený účet, protože na pobočkách nemáme hotovostní pokladny.

Vložit pomocí naší karty můžete ale i na účet jiného našeho klienta, stačí tuto možnost vybrat přímo u vkladomatu.

Jestli chcete vložit peníze na spořicí účet, pak je potřeba využít bezhotovostního převodu, nebo možnost vložení na jiný účet ve vkladomatu, pokud máte u nás běžný účet s kartou.

Nejbližší pobočku nebo bankomat si lehce vyhledáte:

Na našich stránkách
nebo v mobilní aplikaci
https://www.airbank.cz/mapa-pobocek-a-bankomatu/

Menu / Nastavení a banka / Banka a poradna - Pobočky a bankomaty

Zda jde u bankomatu i o ten vkladový, poznáte po rozkliknutí jeho detailu podle toho, zda obsahuje sloupec Vklady.

U vkladů za pomoci debetní karty platí denní limit 600 000 korun. Pokud potřebujete vložit více, stačí využít náš Vkladový kód, který vám vystaví na pobočce. Ten se vám může hodit i v případě, že zrovna nemáte po ruce kartu, budete ale potřebovat svůj občanský průkaz a telefon.

Naše vkladomaty přijímají jen české bankovky a peníze vám připíšeme samozřejmě hned. Pokud budete chtít, můžete se podívat, jak je to s  vkladem cizí měny.

Hodí se vědět, že na jeden vklad můžete vložit až 200 bankovek a minimální částka pro vložení je 100 korun. Mince náš vkladomat přijmout neumí.

Pokud máte náš vkladomat z ruky, další možností je vložit peníze za pomoci České pošty poukázkou typu A. Česká pošta tento typ služby zpoplatňuje a převod trvá až několik dní.

Poradna