Dostupnost poboček a bankomatů

V mobilní aplikaci

V My Air máte všechny pobočky jako na dlani. Najdete je v Menu / Nastavení a banka / Banka a poradna — Pobočky a bankomaty. Tam už se otevře se mapa s filtrem, s jehož pomocí si můžete vybrat, co chcete na mapě najít. A když ťuknete na ikonu v mapě, dozvíte se, kde přesně naši pobočku najdete a od kdy do kdy máme otevřeno.

Na našem webu

Stačí přejít rovnou přes tento odkaz na náš web nebo jít přes hlavní stránku a tam kliknout na Pobočky a bankomaty vpravo nahoře. Pak už se vám otevře mapa s vyhledáváním.

Do vyhledávače vyplníte město (1), nebo kliknete na odkaz Vyhledat podle mé polohy (2) a my vám ukážeme, jak daleko to k nám na pobočku nebo k bankomatu ze své aktuální polohy máte. Když kliknete na ikonu v mapě (3), dozvíte se, kde přesně naši pobočku najdete a od kdy do kdy máme otevřeno.

Z bezpečnostních důvodů máme vkladomaty ve většině případů dostupné pouze v rámci otevírací doby pobočky. Jestli chcete vložit peníze na účet v době, kdy už naše pobočky spí, existuje několik výjimek. Těmi jsou vkladomaty, které fungují nonstop a jejich seznam jsme vám sem sepsali.

Brno Joštova, Vienna Point a BC Titanium
Plzeň Náměstí republiky
Liberec Pražská
Praha OC Zlatý Anděl a Praha Gate Evropská
Karlovy Vary T. G. Masaryka
Tábor 9. května
Frýdek-Místek Pivovarská
Opava Kolářská
Uherské Hradiště Masarykovo náměstí
Znojmo náměstí Svobody
Poradna