Bezkontaktní karty vás baví, proto pro vás chystáme i nálepku

Před dvěma a půl lety jsme vám začali nabízet bezkontaktní karty. Pro mnohé z nás byly novinkou, dnes jsou ale už tak běžné a oblíbené, že málokoho napadne chtít platit jinak. Dodnes jsme vám vydali více než čtvrt milionu bezkontaktních karet a víme, že vás bezkontaktní placení baví. Skoro 90 % všech plateb kartou už dnes děláte pouhým pípnutím.

Platební nálepka

Pokud vás dnes něco u bezkontaktního placení zdrží, tak maximálně jen rozhovor na téma „Kartičku máte? Bodíky sbíráte?“. A pak samozřejmě vytahování karty z peněženky. Na to už některé banky vyzrály zavedením takzvané bezkontaktní nálepky. Tu si můžete nalepit třeba na telefon nebo klíčenku. Platit pak můžete tím, co máte více po ruce. Tenhle nápad se nám tak líbí, že vám bezkontaktní nálepky už za pár týdnů nabídneme také.

Technologičtí fajnšmekři možná namítnou, proč rovnou nespustíme placení samotným telefonem. Vždyť existují technologie jako NFC, s kterými by šlo s pomocí některých telefonů zaplatit i bez nálepky. Nebojte, o tom do budoucna také uvažujeme. Nejdřív jsme ale chtěli přijít s něčím, co může používat úplně každý. Nálepka bude držet a fungovat na nejnovějším iPhonu stejně jako na vybité Nokii 3310. A to je teď pro nás nejdůležitější.