Možnosti, jak u nás zhodnocovat peníze, utěšeně rostou…

Spoření

Chcete, aby vám vaše peníze vydělávaly další peníze? To jste tady správně. Období vysokých úrokových sazeb je, zdá se, za námi. Proto může být čas poohlédnout se i po jiných nástrojích na zhodnocování peněz, než je klasický spořicí účet. Vytrvale pracujeme na tom, abychom vám přinášeli zajímavé a přitom jednoduché produkty, které si dokážete sami sjednat a bez problémů obsloužit v mobilní aplikaci My Air nebo v internetovém bankovnictví. Pojďme se společně podívat, co pro vás máme připravené.

Půjčujte své peníze ostatním stejně jako banka a vydělávejte na úrocích

Pokud nemáte rádi překvapení a hned od začátku vás zajímá, kolik na svých penězích vyděláte, může pro vás být dobrou volbou Zonky Rentiér. Jeho prostřednictvím totiž půjčujete peníze lidem a vyděláváte na úrocích úplně stejně jako banka. Zonky se však o všechno postará za vás — vybere ty správné půjčky, vaše peníze do nich zainvestuje, hlídá si jejich splácení a připíše vám výnos. Stačí jen vložit peníze a je to. Vydělané peníze si můžete každý měsíc nechat poslat na účet jako rentu nebo je necháte pracovat dál a Zonky je za vás bude znovu investovat. Tak se rovnou podívejte, kolik vám Zonky Rentiér může vynášet.

Portu — váš osobní online správce majetku

Pokud s investováním teprve začínáte nebo si chcete pravidelně a přitom jednoduše budovat svůj investiční majetek, popřemýšlejte o otevření účtu na platformě Portu, s níž spolupracujeme. Stačí zodpovědět pár základních otázek a Portu vám připraví portfolio na míru. Pak už stačí jen poslat první platbu a pokud chcete investovat pravidelně, můžete si rovnou nastavit i trvalý příkaz, abyste na to nemuseli do budoucna myslet. Portu bude vaše peníze pravidelně investovat do portfolia indexových akcií ETF, a vy tak jednou investicí získáte přístup ke stovkám akcií firem, které určitě znáte nebo jejichž produkty tak jako tak používáte. Investovat můžete už od 500 Kč, a to jednorázově nebo pravidelně. Nově navíc u Portu máte i možnost investovat na stáří prostřednictvím letošní novinky — dlouhodobého investičního produktu. Pro lepší představu, co pro vás může Portu udělat, mrkněte na graf u nás na webu.

Podílové fondy lze koupit nebo prodat bez poplatku

Podílové fondy určitě znáte, ale u nás si je můžete koupit bez poplatku a na pár kliknutí v našem internetovém bankovnictví. Máme jich v nabídce osm a cesta k jejich nákupu je jednoduchá — stačí, abyste nám odpověděli na několik otázek, my vám na základě vašich odpovědí ukážeme fondy, které jsou pro Vás přiměřené, a pak už jenom nakupujete. A pokud by vás zajímalo, jak si námi nabízené fondy vedly v minulosti, podívejte se na jejich výnosy, které pravidelně aktualizujeme na našich stránkách.

Při odchodu do penze nemusíte začít šetřit, když se na ni začnete připravovat včas

Penze vám může připadat strašně daleko, ale to může být přesně ta chvíle, kdy byste se na ni měli začít chystat. Protože čím déle necháte svoje peníze vydělávat, tím více jich (za těch hodně let) můžete mít k dispozici. Penzijní spoření vám přinese nejenom státní příspěvek ve výši až 2 760 Kč, ale současně vám umožní uspořit na daních až 7 200 Kč. Na výběr máte ze tří investičních strategií a přispívat vám může i váš zaměstnavatel. Tak na co ještě čekáte? Při spoření na penzi dvojnásob platí, že „čas jsou peníze“. Mrkněte na naši kalkulačku, ať hned víte, o kolik si na penzi můžete přilepšit.

Spořicí účet je roky prověřená klasika, teď ještě lepší

Spořicí účet má každý rád, protože na něm má peníze hezky po ruce. Náš spořicí účet se snažíme udělat výhodný i nyní, kdy sazby klesají. Stačí, když 5krát v měsíci zaplatíte naší kartou, a výhodnější bonusovou sazbou vám nově budeme úročit úspory až do výše 500 tisíc korun. A když si k nám na účet budete posílat alespoň 25 tisíc korun měsíčně, budeme vám bonusovou sazbou úročit dokonce až 1 milion Kč. Zde se o spořicím účtu dozvíte více.

Investování není bez rizika. Výběr je na Vás.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky