Vychytávky aplikace My Air, které vám ulehčí život a možná jste je přehlédli / 4. díl

12. 6. 2020

Tento díl našeho seriálu se vám pokusí zpříjemnit to, co je na každém účtu nejmrzutější — že vám z něj každou chvíli někam odcházejí peníze. Takže se postaráme, aby to aspoň bylo co nejpohodlnější. A pak si povíme i něco o tom, jak se k vám část těch peněz může zase snadno vrátit.

Pošlete je raz dva, kam chcete

Vůbec vás nenavádíme k tomu, abyste posílali příjemce kamsi do paďous. Naopak. Řeč je samozřejmě o rychle poslaných penězích, protože zadávat platby v mobilní aplikaci je neskutečně jednoduché. Když ťuknete dole na hlavní obrazovce aplikace na velkou zelenou šipku „Zaplatit“, stačí u Příjemce klepnout ještě na malou zelenou lupu. Rázem se vám otevře seznam vašich účtů a účtů, které máte uložené v šablonách. To ale není všechno — hned vedle se můžete podívat na Protistrany, tedy na všechny účty, na které jste kdy něco platili nebo vám z nich přišly peníze. Jsou tam hezky podle abecedy. A mimochodem — zelená šipka umí i další věci. O tom už jsme psali jinde, klidně na to mrkněte, ať je posílání peněz ještě veselejší.

Nechte se za placení odměnit

Všimli jste si, že na spodní liště aplikace jsou Odměny? Celým jménem jim říkáme Odměny za placení, protože přesně tak fungují — za nákup u vybraných obchodníků od nás získáte nějakou odměnu. Buď vám pošleme část peněz z ceny nákupu zpět, nebo od nás dostanete kupon na okamžitou slevu, případně dárek. O tom, jak Odměny využívat naplno, si můžete přečíst tady.

Pokud vám unikly předcházející části našeho seriálu nebo si chcete jen tak zavzpomínat, vyberte si z odkazů níže.

1. Síla zelené šipky „Zaplatit“ a převody peněz přetažením
2. Oznámení o změně zůstatku a automatické vyplňování údajů z faktur
3. Propojení účtů z jiných bank a QR kódy s platebními údaji

Vaše Air Bank

Zpět na novinky