Užívej si vegetbanking už od 15 let

Máme pro tebe účet s kartou zdarma.

Získej 500 Kč na vyzkoušení aplikace My Air

Založ si do 30. 9. účet, propoj jej do konce října s naší mobilní aplikací a my ti na něj pošleme 500 Kč na vyzkoušení.
Podrobná pravidla akce

Placení mobilem je stylovka

Platit mobilem u pokladny pouhým přiblížením je stejně úžasné, ať jsi jablíčkář nebo androiďák. Jednoduše pípneš a je to.

Odměníme tě za placení

Zapni si v My Air odměny za placení a my ti za nákupy svačiny, knížek nebo oblečení vrátíme část peněz zpátky na účet.

Žiješ online? Nakupuj online

S naší kartou můžeš nakupovat i online. Nemusíš vytáhnout ani paty z domu a třeba kecky za tebou přijdou samy. A ten výběr. Mezi námi, lovení slev na síti je slušná onlinovka.

Kartu nechej klidně doma. K placení ti stačí mobil.

V telefonu je kus tvého světa, proto si do něj můžeš hravě vložit také svoji kartu. Stačí si v apce zapnout Platby mobilem, u pokladny rozsvítit telefon, přiložit nako kartu k terminálu a je to. Tuhle frajeřinu musíš vyzkoušet.

android phone mock
apple phone mock

Nech se za nákupy odměnit

Ať už jsi shopaholic, nebo nakupuješ jen to, co opravdu potřebujes, s Odměnami za placení ušetříš tak jako tak. Jednoduše si v apce zapneš zvýhodněnou nabídku obchodníků, zaplatíš naší kartou a my ti část peněz z nákupu vrátíme zpátky na účet. Na výběr máš více než stovku kamenných i online obchodů.

Stáhni si My Air a odměny jsou tvoje
QR code

Chceš naši kartu? Pojď si pro ni

Dostaneš ji hned po založení účtu, které zvládneš na pár kliků. Jediné, co k tomu budeš potřebovat je 1 kačka, kterou si na svůj účet pošleš ze svého účtu v jiné bance. Že účet nikde nemáš? Nevadí, strč občanku do kapsy a vydej se k nám. Na pobočce ti účet vedený zdarma raz dva založíme.

Založím si ho online

Klikni na zelené tlačítko a za chvilku je účet i karta tvoje.

Skočím na pobočku

Vezmi s sebou občanku a přijď si pro účet k nám.

Zavoláme, poradíme

Chceš poradit, nebo se na něco zeptat? Nech nám na sebe číslo a my ti brnkneme.

Co vás nejvíc zajímá

Můžu si vaše služby zdarma vyzkoušet?

Za zkoušku nic nedáte, a to doslova, je zdarma. Založte si účet a my vám na něj budeme měsíc vracet poplatky za všechny běžné služby, které vyzkoušíte. Poplatky vám sice nejdříve naúčtujeme, ale ještě ten samý den kolem půlnoci vám je vrátíme zpět. Tak do toho. Máte absolutní svobodu...

Celý text

Kde a jak si mohu vybrat hotovost?

U nás máte na výběr. Jednak můžete vybírat ze všech bankomatů. Z těch našich vybíráte zdarma. Když pak máte Velký tarif, vybíráte zadarmo i z bankomatů jiných bank, a to u nás i v celé Evropské unii. Kromě toho si u nás můžete vybrat hotovost i bez karty, a to doslova na každém rohu...

Celý text

Jaké platby se počítají do pěti plateb, za které mi úročíte peníze výhodnějším úrokem?

Do pětice plateb, za které získáte výhodnější úročení na běžném i spořicím účtu, počítáme platby naší kartou, nálepkou nebo mobilem. Je přitom úplně jedno, jestli platíte za prášek do pečiva v samoobsluze, nebo za nové kolo na internetu...

Celý text