Braňte své úspory před inflací

Za rok už si za stejné peníze nekoupíte to co nyní. Podívejte se, jak inflace ukrajuje z vašich úspor a jak se jí můžete bránit.

id esse laboris
Vaše úspory
1 000 Kč
10 mil. Kč
Hodnota vašich úspor po inflaci
181 146 Kč
Kvůli roční inflaci 2 % je to za 5 let méně o
18 854 Kč

Výpočet je pouze orientační a vychází z poslední meziroční míry inflace zveřejněné ČSÚ, pokud tuto hodnotu sami nezadáte jinak.

Jak bojovat s inflací? Zkuste třeba Portu

Průměrný výnos světového akciového trhu byl za posledních 50 let 8,5 % ročně. Podobně může růst i vaše portfolio, které bude vývoj trhu kopírovat. Spočítejte si, jak můžete své úspory zkusit zhodnotit.

12345678910

Model budoucího vývoje portfolia

Optimistický scénář (95% kvantil)
Neutrální scénář (Medián)
Pesimistický scénář (5% kvantil)
Vklad

Je třeba čestně dodat, že investice na kapitálových trzích nejsou bez rizika. Čím vyšší je rizikový profil, tím více může výnos nebo ztráta vaší investice kolísat. Svůj rizikový profil zjistíte vyplněním investičního dotazníku. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích a není zaručena návratnost investovaných prostředků.

začít investovat

Proč investovat s Portu?

Jde o moderní způsob investování spojující chytré technologie a zkušenosti profesionálů ze společnosti WOOD & Company. Jak to funguje? Jednoduše. Portu vám navrhne portfolio a pak vaše peníze investuje do velkého množství cenných papírů a instrumentů, čímž snižuje riziko. Vy už se o následnou správu své investice nemusíte starat. To udělá Portu za vás.

Výše investice je na vás

Začít můžete s 1000 Kč, pravidelně i jednorázově.

Přehled online

Jak se vašim investicím daří, vidíte přehledně v mobilní aplikaci My Air i v internetovém bankovnictví.

Peníze k dispozici

Pokud si chcete peníze vybrat, dostanete je během pár dní. Doporučuje se však držet investiční horizont.

Rádi vám s investováním pomůžeme

Zavolejte od pondělí do pátku od 9.00 do 17.30 na +420 547 134 165 našim investičním specialistům, stavte se na pobočce nebo nám na sebe nechte telefon a my vám zavoláme zpět.

Co vás nejvíc zajímá

  • Co se hodí vědět o službě Portu?

    Služba Portu vám umožňuje investovat do globálně rozložených portfolií, která jsou složena na míru investorovi. Portu se může hodit pro ty investory, kteří chtějí investovat dlouhodobě a chtějí mít přehled o svých investicích online. Jedná se o moderní investování bez starosti o správu portfolia…

    Celý text

O společnosti WOOD & Company Financial Services, a.s.

Za Portu stojí společnost WOOD & Company Financial Services, a.s., která je součástí přední české investiční skupiny WOOD & Company. Rozhodně nejde o nováčka na trhu, pyšnit se může více než 25 lety zkušeností. Společnosti ze skupiny WOOD & Company poskytují investiční, ale i další finanční služby, a to nejen v České republice, ale i v dalších zemích střední Evropy.