Co když nestihnu zaplatit splátku?

V případě, že potřebujete na nějakou dobu odložit splátky, můžete požádat o splátkové prázdniny. Splátky vám můžeme na dva měsíce odložit každý rok.

splátkové prázdniny snadno požádáte v internetovém bankovnictví v části Půjčky a hypotéky / Možnosti / Splátkové prázdniny.

Změna parametrů půjčky

Je možné si také změnit datum splátky, případně změnit výši splátky. Obě tyto změny jsou zdarma. Zvládnete to v internetovém bankovnictví v části Půjčky a hypotéky / Možnosti / Změna parametrů nebo Změna dne splácení.

Pokud máte půjček více, můžeme je společně převést k nám nebo sloučit do jedné. Je možné, že vaše měsíční splátka pak vyjde o něco lépe. Klienty za včasné splácení odměňujeme bonusovou sazbou.

Pojištění půjčky

V případě, že máte sjednané pojištění půjčky a řešíte situaci, která se vztahuje na některé z pojistných rizik, neváhejte pojištění využít. Pojišťovna však nemusí stihnout plnění už k nejbližší splátce a splátku je potřeba uhradit.

Se splátkou se občas může opozdit každý

Pokud nám už něco dlužíte, co nejdříve se nám prosím ozvěte. Klidně nám napište na pohledavky@airbank.cz nebo zavolejte mezi 8.00–17.00 na linku 547 134 145 a společně to vyřešíme. Jsme tu pro vás, i když se na vás štěstí zrovna neusmívá.

Poradna