Jak můžu o půjčku požádat a jak dlouho to trvá?

O půjčku můžete požádat v internetovém a mobilním bankovnictví, na pobočce nebo nám stačí zavolat na telefon 515 202 202 denně od 8:00 do 20:00 hodin. Nejrychleji můžete získat půjčku na pobočce. Půjčujeme od 5 000 do 1 200 000 korun. Stačí si s sebou vzít pár dokladů.

Požádat o půjčku můžete:

V internetovém bankovnictví
nebo v mobilní aplikaci
Půjčky a hypotéky / Nabídka půjček — Nová půjčka Menu / Půjčky a hypotéky / Nová půjčka

Do žádosti můžete uvést až dva příjmy. Vždyť čím víc toho o vás víme, tím lépe odhadneme, jak budete svoji půjčku splácet, a tím máte větší šanci peníze od nás získat. Zahraniční zaměstnavatel zpravidla není při žádosti o půjčku překážkou. Vždy záleží na vyhodnocení žádosti.

Jestli ještě nejste naším klientem, o půjčku si zažádáte i na našich stránkách.

Podmínek pro získání půjčky je jen pár. Je třeba, abyste už oslavili 18. narozeniny, doložili příjem a nebyli ve zkušební nebo výpovědní době. Pokud je na vaše jméno vedená exekuce, s půjčkou to u nás pravděpodobně nevyjde. Stejné je to i ve chvíli, kdy jste v insolvenci.

Za jak dlouho od dokončení žádosti dostanu peníze na účet?

Jakmile podepíšete smlouvu a pošlete nám všechny potřebné doklady, zvládáme vaši žádost zpravidla zpracovat do následujícího dne. Peníze vám na účet můžeme připsat už do hodiny od schválení, ale zaručit vám to nedokážeme.

Poradna