Odměny za placení

K získání Odměny je potřeba zaplatit naší platební kartou, nálepkou nebo mobilem. Je také potřeba plnit veškeré další podmínky, které jsou u ní uvedené, a to v době její platnosti. Hodí se také vědět, že Odměny jsou přístupné jen z mobilní aplikace My Air a můžete si zapnout tolik nabídek, kolik jen chcete.

Čtěte pozorně, protože u některých obchodníků se podmínky poměrně často mění. Kde všude lze nabídku využít, zjistíte u konkrétní nabídky. Nárok na odměnu vám po splnění všech podmínek vznikne vždy až ve chvíli zaúčtování platby. V okamžiku platby zaplatíte plnou cenu zboží nebo služby. Odměnu pak získáte zpětně, pokud u dané nabídky není uvedeno jinak. Její výše se počítá jen z částky, kterou za službu nebo zboží zaplatíte.

Ušetřenou částku si můžete zkontrolovat v mobilní aplikaci v přehledu využitých nabídek v záložce Odměny, kterou najdete ve spodní liště mobilní aplikace. Tam vám do 5 dnů po zaúčtování ukážeme nárok na odměnu čekající na schválení od obchodníka, případně rovnou částku k vyplacení. Získané odměny na konci každého měsíce sečteme, a do 10. dne měsíce následujícího po ukázání částek k vyplacení v aplikaci vám je připíšeme na účet, ke kterému máte vydanou kartu.

Pokud využíváte Odměny při nákupu přes internet, je důležité mít odměnu zapnutou, splňovat podmínky a kliknout na uvedený odkaz. Nepřipsání může způsobit vypršení platnosti odkazu. To se stane, když zboží vybíráte příliš dlouho a propojení mezi Odměnami a obchodníkem se přeruší. Proto je vhodné vybrat zboží a až je budete mít v košíku, kliknout na odkaz v odměnách a zaplatit.

Jestli vás k odměnám zajímá více, podívejte se na naše stránky do části Odměny za placení.

Pomohla vám tato odpověď?
zpět

Další témata

Běžný a spořicí účet
Více informací