Investování do akcií jednoduše z mobilu, přes banku a v češtině? V Air Bank říkáme ano, ano a ano!

Investice

Investování do akcií je čím dál tím oblíbenějším způsobem, jak zkusit zhodnotit peníze. A teď je konečně i jednodušší. Nakupovat akcie s námi totiž můžete přímo v mobilu a už od 1 000 Kč. I díky nízkému poplatku za obchod je investování do akcií dostupnější než kdykoliv předtím.

Stovky akcií jako na dlani

V aplikaci My Air na vás čekají akcie 200 významných amerických společností. Sáhnete po akciích IT firem, automobilek, nápojových gigantů, bank nebo třeba farmaceutických společností? To už je na vás. Díky tomu, že službu máte v aplikaci My Air ve svém mobilu, akcie nakoupíte odkudkoliv na pár ťuknutí. Zároveň máte neustálý přehled o tom, jak se vašim akciím daří. Kdykoliv je budete chtít prodat, uděláte to stejně snadno, jako jste je nakoupili.

Žádné složitosti a zbytečné poplatky

Pokud patříte mezi poučené klienty, kteří vědí, do čeho jdou, umetli jsme vám cestu k investicím dokonale. Zjednodušili jsme jak nákup akcií, tak i první vstup do služby. Stačí vám účet v Air Bank a aplikace My Air v mobilu. Na zbytečné poplatky zapomeňte. Založení a využívání služby u nás nic nestojí. Poplatek platíte jen za nákup a prodej akcií a ETF, a to jen 0,2 % z provedeného obchodu (minimálně 2 USD, u ETF minimálně 5 EUR). Nespornou výhodou určitě je, že vám vše kolem akcií popisujeme hezky česky.

Začít můžete i s málem

Chcete si investování do akcií nejdřív osahat? Můžete. Vždyť minimální investovaná částka je pouze 1 000 korun, a kdyby akcie stála více, můžete si koupit klidně jen její část. Kromě akcií můžete samozřejmě investovat i do ETF. 
Pokud si chcete investování vyzkoušet nebo si o něm přečíst více, mrkněte na tuhle naši stránku.

Vaše Air Bank 
Služba se pro vás hodí, pokud už máte s investicemi zkušenosti, investujete samostatně a víte o rizicích, které přináší. Návratnost investovaných prostředků není garantována.

Zpět na novinky