Náš podnikatelský účet vám nově pomůže i s fakturováním

Mobilní aplikace

Administrativa kolem fakturování dokáže být otrava. Když jsme si dělali průzkum mezi podnikateli z řad našich klientů, zjistili jsme, že tím tráví mnohem více času, než by se jim líbilo. Častokrát totiž faktury pracně vytváří ještě ve Wordu nebo Excelu a pak zvlášť sledují, jestli už platba přišla. Případně používají online nástroje, u kterých jsou zase některé důležité funkce placené. Abychom jim a ostatním našim klientům s podnikatelským účtem ušetřili čas i peníze, vytvořili jsme jednoduchou fakturaci přímo v mobilní aplikaci My Air.

Jednoduše, z mobilu, zdarma

Fakturování v My Air je neskutečně jednoduché a pohodlné. Díky tomu, že ho máte v mobilu, je pořád po ruce. A navíc nepotřebujete ani žádnou další apku jen pro fakturování. Používáte tu samou, kterou od nás už máte s mobilním bankovnictvím.

Samotné vystavení faktury je stejně snadné jako vyplnění platebního příkazu. Spoustu informací předvyplní aplikace sama, na vás je jen doplnit zbývající údaje a faktura ve formátu PDF je připravená k odeslání třeba mailem nebo na WhatsApp. Vaši zákazníci ocení, že mají na faktuře QR kód pro snazší zaplacení. Vy naopak zase oceníte, že fakturace je provázaná s vaším účtem a díky tomu máte neustále přehled o tom, které faktury už jsou proplacené. Stejně tak vás upozorníme na blížící se splatnost faktury.

Že máte službu od nás zdarma, vás asi nepřekvapí. Pro úplnost to ale zmíníme. Celý balíček podnikatelského účtu s platební kartou, podnikatelským spořicím účtem i mobilní apkou s jednoduchou fakturací vás nebude stát ani korunu.

Co pro podnikatele chystáme dál?

Fakturaci sice teprve spouštíme, ale už máme plány, jak ji dál vylepšovat. Už pracujeme na tom, aby uměla také exportovat podklady pro daňové přiznání, a připravujeme ji také pro plátce DPH. Stejně tak máme plány i se samotným podnikatelským účtem. Ještě letos bychom rádi podnikatelům nabídli možnost přijímat od zákazníků bezhotovostní platby technicky jednoduchým a cenově výhodným způsobem. V hledáčku máme i půjčky pro podnikateleúčty pro s. r. o.

Už máte náš podnikatelský účet a chcete si fakturaci vyzkoušet? Tak to vás nebudeme zdržovat a odkážeme vás do aplikace My Air. Ještě náš podnikatelský účet nemáte a chcete se o něm dozvědět více? Na této stránce o něm najdete úplně všechno.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky