Podívejte se na přehled toho nejdůležitějšího, co jsme minulý rok udělali, abyste mohli bankovat jednodušeji a bezpečněji. Projděte si nejkratší bankovní ročenku, možná v ní objevíte něco, co se vám bude letos hodit.
To nejlepší, co jsme Vám přinesli v minulém roce 
V aplikaci My Air jste si mohli založit běžný i spořicí účet a zapnout kontokorent. 
Posílili jsme bezpečnost při přihlašování do internetového bankovnictví. 
Začali jste platit vším, co máte po ruce a na ruce — pomocí Apple Pay a Google Pay nebo chytrými hodinkami Garmin a Fitbit. 
Vyzkoušeli jsme propojení s účty v jiných bankách a pokračujeme v tom. Z účtů České spořitelny přes nás můžete zadávat i platby. 
Zavedli jsme v České republice okamžité platby. 
Náš účet je přístupný pro mladé už od 15 let. 
Nadělili jsme Vám druhé pokračování úspěšné vánoční soutěže s Odměnami za placení a 4 663 našim klientům proplatili nákupy za 4 120 197 Kč.







Děkujeme vám za to, že jste u nás. Rádi vám budeme jednoduché bankovnictví a dobré nápady přinášet i v tomto roce.
Ať se vám daří.
Vaše Air Bank