S Monetou se nakonec nespojíme, ale růst chceme dál

30. 5. 2022

Na konci loňského prosince jsme vám psali o tom, že plánujeme spojit naše síly s Monetou. Ekonomická situace v Česku i ve světě se ale za posledních pár měsíců změnila natolik, že se naši akcionáři nakonec dohodli chystané spojení zastavit a veškeré jeho přípravy ukončit.

To nic nemění na tom, že se chceme stát ještě větší bankou, která by mohla ještě lépe měnit bankovní trh v Česku a přinášet vám tím ještě lepší služby. Jen jsme došli k závěru, že v tomto novém prostředí bude pro nás i Monetu jednodušší pokračovat dál samostatně.

I když jsme se na spojení s Monetou už připravovali, nikdy jsme nepřestali pracovat na našich vlastních projektech a novinkách. Pořád totiž vidíme další a další příležitosti přinést vám, našim klientů něco úplně nového. Proto se těšíme, až vám první z nich budeme moci ukázat.

  • Už brzy představíme nový pohodlný způsob správy účtů pro rodiče a jejich děti
  • Spustíme nový bezpečný a pohodlnější způsob párování aplikace pomocí selfie
  • Připravujeme speciální účet a další služby pro živnostníky
  • Chystáme se opět posunout svět placení například platbami na telefon a dalšími novinkami

Nezapomínáme samozřejmě ani na služby, které už máme, ať už jde o možnost dobře zhodnocovat své úspory nebo si u nás i přes růst sazeb v případě potřeby výhodně půjčit. Stejně jako na další zlepšování aplikace My Air, která už dnes od uživatelů sbírá ta nejvyšší hodnocení.

Jinými slovy, dál pracujeme na tom, abychom pro vás mohli být bankou, kterou můžete mít rádi. A to už nejen v oblasti účtů nebo placení, ale i celé řady dalších služeb, které jsme dřív ani nenabízeli.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky