Za aktivní využívání služeb Air Bank a O2 vás každý měsíc odměníme 300 korunami

Jak možná víte, spolu s O2 jsme jedna rodina. A tak se zrodil nápad, že bychom klientům, kteří využívají současně služby zelené banky i modrého mobilního operátora, rádi nabídli něco navíc. Moc si toho totiž vážíme. Nápadů do budoucna máme několik, ale první společnou nabídku pro vás máme už teď. Díky ní můžete za faktury od O2 uhrazené z našeho účtu dostat každý měsíc 300 korun zpět. Za rok tak můžete ušetřit hezkých 3 600 korun.

Získání odměny je jednoduché. Stačí, když aktivně využíváte služby obou společností:

  • K nám do Air Bank si posíláte na účet aspoň 10 000 korun měsíčně.
  • U O2 platíte měsíčně za služby aspoň 600 korun a úhradu provádíte z účtu, který máte u nás. Ve vyúčtování můžou být mobilní tarify, internet a digitální televize O2 TV.

Pak už nám jen stačí dát vědět, že o nabídku máte zájem. Jednoduše si ji zapnete v naší mobilní aplikaci My Air nebo v internetovém bankovnictví.

Nejste u O2? Nevadí!

Zaujala vás tato nabídka, ale teď jste u jiného mobilního operátora? Nevěšte hlavu. Nabídka platí i pro nové klienty O2 a zapnout si ji můžete kdykoliv. Když si tedy teď nebo někdy v budoucnu k O2 převedete telefon, internet nebo televizi, můžete ji také využít. S převedením vám kolegové z O2 rádi pomůžou. Stačí jim zavolat na jejich zákaznickou linku nebo se stavit u nich na pobočce. Případně na sebe nechte kontakt na této stránce (zelené tlačítko Zavolejte mi) a někdo z nich se vám co nejdřív ozve. A pokud sem náhodou zabloudil někdo, kdo je naopak klientem O2, ale nemá účet u nás v Air Bank, stejně to platí i obráceně. Stačí si založit účet, začít si na něj posílat peníze a nabídku zapnout.

Všechny podrobnosti o nabídce včetně jejích detailních podmínek a nejčastějších otázek najdete na této stránce.

Věříme, že jsme vám touto nabídkou udělali radost. Jak jsme psali v úvodu, už teď se zamýšlíme, jaké další společné nabídky a výhody pro vás připravit.

Vaše Air Bank a tentokrát i O2 🙂

Zpět na novinky