Plaťte za své nákupy mobilem

Jednoduše přiložíte, zaplatíte a je hotovo. Úplně stejně jako kartou a ještě se přitom stihnete usmát na pokladní nebo číšníka.

Kartu klidně nechte doma, platit můžete i mobilem

Používejte svůj chytrý telefon k bezkontaktním platbám místo karty. Platby fungují i bez signálu. Potřebujete k nim jen telefon s androidem 4.4 s funkcí přenosu dat NFC a aplikaci My Air.

Placení mobilem si zapnete za 20 vteřin

Platby mobilem si v aplikaci My Air zapnete raz dva. V aplikaci vyberete kartu, kterou chcete nahrát do telefonu a můžete si jít placení vyzkoušet do nejbližšího obchodu. Nezapomeňte zkontrolovat, že v telefonu máte zapnutou výměnu dat pomocí NFC.

Platit mobilem není žádná věda

Přesvědčte se sami, jak je to jednoduché. Stačí rozsvítit telefon, přiložit jej k terminálu a je to. U placení nad 500 Kč zadáváte své heslo do mobilní aplikace, ne ovšem na kdekým ohmataném terminálu, ale na pouze vámi ohmataném displeji svého telefonu.

Co vás nejvíc zajímá

 • Proč bych měl chtít platit mobilem?

  Je to takzvaně husté, ale hlavně pohodlné. Telefon máte pořád po ruce, tak proč ho nevytáhnout i u pokladny? Službu si v mobilní aplikaci zapnete na pár ťuknutí, stačí u karty zvolit, že chcete platit mobilem.

 • Je to bezpečné?

  Je. Pokud vám to nestačí, vysvětlíme. Údaje o vaší kartě nejsou v telefonu, ale v bezpečném úložišti mimo něj. Nikdo se k nim nedostane. U plateb nad určitou částku, musíte navíc zadat heslo do mobilní aplikace. Nízké platby hesle, stejně jako u karty nebo nálepky, nepotvrzujete.

  Celý text
 • Kde všude můžu mobilem platit?

  Všude, kde dnes platíte bezkontaktně kartou nebo nálepkou. Výjimky popisujeme v otázce Kde platba mobilem nebude fungovat?

Všechny otázky