Aneta v mobilní aplikaci

Znáte naší virtuální asistentku Anetu s umělou inteligencí? Najdete ji na webu i v mobilní aplikaci My Air, kde vám ráda poradí s ovládáním, hledáním a bankováním.

Kde ji najdete?

1. Na přihlašovací stránce do mobilní aplikace

Tady se Anety můžete zeptat ještě před tím, než se přihlásíte. Najdete ji vlevo dole pod tlačítkem s mikrofonem Zeptat se Anety (1). Pokud by vás Aneta měla odvést někam přímo v aplikaci, bude potřeba se přihlásit.

2. Po přihlášení do mobilní aplikace na Chytrém přehledu

Po přihlášení ji najdete vpravo nahoře pod ikonou mikrofonu (2).

3. V Menu

Dále Anetu najdete po rozkliknutí Menu na Chytrém přehledu pod ikonou Zeptejte se asistentky Anety (3).

4. V části Banka a poradna

Po kliknutí na Banka a poradna vidíte ikonu Anety s mikrofonem (4).

Jak se Anety ptát?

S Anetou si můžete povídat i psát, jak vám bude pohodlné. V okénku Anety najdete dole uprostřed tlačítko mikrofonu. Pokud je zelené, Aneta poslouchá. Klepnutím se poslouchání vypne nebo zapne. Vedle mikrofonu vlevo je pak pod tlačítkem „i“ nápověda a vpravo klávesnice, která se vysune, když Anetě chcete napsat. Pod její odpovědí pak zpravidla najdete tlačítka, která vám usnadní cestu.

Ptejte se jí jednoduše tak jako internetového vyhledávače. Konkrétně na to, co chcete udělat a s čím, namísto zdlouhavého vysvětlování. Například: „Kde najdu PIN?“ „Jak si nastavím placení mobilem“? nebo třeba „Chci si vzít půjčku“. Aneta vám ráda poradí.

Využívat můžete také tlačítka, která najdete pod většinou odpovědí. Bílá tlačítka vás odkazují rovnou na další informace, které by vás mohly zajímat. Zelená tlačítka vás pak odvedou přímo na dané místo v aplikaci. Nemusíte tak nic v aplikaci dále hledat.

Aneta vám ráda poví i nějaký ten vtip nebo zajímavost. Dokonce si s ní můžete projít různé druhy kvízu. Stačí jí říci: „Chci kvíz.“

Jak to vypadá?

Když se Anety například zeptáte: „Jak si zobrazím PIN?“ hned pod odpovědí uvidíte zelené tlačítko Ukázat PIN (1). Když na něj kliknete, rovnou vás v aplikaci přemístí do přehledu karet, kde už si jen vyberete kartu, kterou chcete, a jednoduše si zobrazíte PIN.
Bílá tlačítka (2), která jsou hned pod zeleným, vás navedou na další odpovědi, které by se vám mohly hodit.

Řekněte nám, co si o Anetě myslíte

Anetu se snažíme neustále zlepšovat a každá konverzace, kterou s ní máte, nám v tom pomáhá. Budeme rádi za každé hodnocení, které jí dáte. Je to další způsob, jak ji stále učit, aby vám byla co nejvíce k prospěchu. Stačí Anetě říci: „Chci tě ohodnotit.“

Co by se vám mohlo hodit

Ještě by se vám mohlo hodit, podívat se na to jak funguje Aneta na webových stránkách, nebo na telefonní lince.

Poradna