Šanon

Šanon je bezplatná služba pro nahrávání a ukládání dokumentů souvisejících s placením, zejména účtenek, faktur a stvrzenek. Dokumenty do Šanonu můžete libovolně vkládat ve formátech PDF, PNG, GIF a JPEG. Snadno je také smažete a nahradíte jinými. K dokumentům si můžete přidat i fotku.

Dokumenty nahrajete:

V internetovém bankovnictví
nebo v mobilní aplikaci
Šanon — Vložit dokument do Šanonu Menu / Služby / Šanon

Šanon umí přečíst to, co je na faktuře i účtence napsané. Díky tomu dokáže například z faktury přečíst údaje a sám vám pak vyplní platební příkaz. Stačí jen kliknout na pole Zde ověřte, platební příkaz zkontrolovat a potvrdit.

Pokud si chcete dokumenty ze Šanonu stáhnout k sobě do počítače, stačí dokument otevřít ve svém prohlížeči a uložit na plochu přes Soubor / Uložit. Ke všem dokumentům uloženým v Šanonu se dostanete ve dne v noci.

Šanon v internetovém bankovnictví je bezpečnější než papírová krabice od bot i desky v šuplíku. Z našeho Šanonu se nic neztratí. Údaje z nahrávaných složenek, faktur a účtenek v Šanonu používáme k tomu, abyste je pohodlněji raz dva zaplatili, zatřídili a jednoduše podle názvu vyhledávali. Na nic jiného tyto informace nevyužíváme a ani je neposíláme nikam dál. Vaše údaje nahrané do Šanonu bereme jako důvěrné stejně jako třeba vaše platby nebo osobní údaje.

Pomohla vám tato odpověď?
zpět

Další témata

Běžný a spořicí účet
Více informací