Převeďte si hypotéku k nám a my vám pohlídáme snížení sazby

Půjčky a hypotéky

Blíží se vám konec fixace hypotéky u jiné banky a váháte, jestli si ji k nám převést už teď, nebo ještě chvilku počkat, jestli náhodou úroky zase trochu neklesnou? Úplně vám rozumíme. Těžko se rozhoupat k nějakému kroku, když další vývoj úroků není moc jasný. Proto jsme pro vás na několik měsíců připravili akční nabídku, díky které můžete tyto obavy hodit za hlavu.

Hlídač sazby, jak nabídce říkáme, funguje úplně jednoduše. Když si úspěšně zažádáte o převedení hypotéky k nám a podepíšeme spolu smlouvu, máte pak celý jeden rok na to, hypotéku si načerpat. Po celou dobu vám pak bude platit úrok, na kterém jsme se domluvili při podpisu smlouvy. Případné zvyšování úroků se vás tedy nedotkne. Tak to u našich hypoték funguje standardně. Když si ale žádost o převedení hypotéky úspěšně podáte během platnosti této nabídky, zapneme vám navíc takzvaný hlídač sazby. Až se během těch dvanácti měsíců od našeho podpisu hypoteční smlouvy rozhodnete hypotéku načerpat, my zkontrolujeme, jestli úrok od té doby neklesl (třeba jako minulý týden). Pokud ano, dostanete od nás ten aktuální, nižší úrok. Díky hlídači sazby si tak nemusíte lámat hlavu ani s případným snížením úroku.

Obrázek řekne více než tisíc slov. Jak by to tedy mohlo vypadat?

Ještě doplníme, že pokud se nakonec rozhodnete z jakéhokoliv důvodu hypotéku nenačerpat, nebude vás to stát ani korunu. Zmiňujeme to kvůli tomu, že to na trhu není úplně standard.

Na závěr ještě trochu praktických informací. Nabídka platí pro žádosti úspěšně založené do 31. července 2023. Podívejte se také na podmínky akcereprezentativní příklad.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky