Zapomenuté heslo do internetového bankovnictví

Vypadlo vám heslo do internetového bankovnictví z hlavy? Nevadí. V mobilní aplikaci získáte snadno dočasné heslo, kterým se přihlásíte do internetového bankovnictví a v něm si nastavíte heslo nové.

Nejdříve si stáhněte aplikaci My Air z Google Play nebo App Store a spárujte si ji s účtem pomocí Rozpoznání obličeje.

Obnovit heslo následně zvládnete:

V mobilní aplikaci
Menu / Nastavení a banka / Nastavení — Internetové bankovnictví — Obnovení hesla — Obnovit

Ukážeme vám jednorázové heslo, kterým se během následujících 24 hodin můžete přihlásit do internetového bankovnictví. Jakmile to uděláte, vyzveme vás ke zvolení nového hesla.

Dalším způsobem, jak získat jednorázové heslo v případě, že si to své nepamatujete, je jít přes bezpečnostní otázky nebo obrázky.

Stačí, když na přihlašovací stránce do internetového bankovnictví kliknete na Nepamatuji si heslo a poté vyplníte své uživatelské jméno a datum narození. Na další stránce po vás budeme chtít zodpovědět bezpečnostní otázky nebo vybrat bezpečnostní obrázky. Jakmile to uděláte, pošleme vám jednorázové heslo na telefonní číslo, které u nás máte vedené. Tím se můžete přihlásit během následujících 24 hodin. Jakmile to uděláte, zvolíte si nové heslo do bankovnictví.

Pokud si nepamatujete také své uživatelské jméno, mrkněte na tento návod v Poradně.

Když se vám i přes výše uvedené rady nepodaří do bankovnictví přihlásit, zastavte se prosím za námi na pobočku nebo zavolejte. Společně se na vše podíváme.

Poradna