Přihlášení do internetového bankovnictví

Jak postupovat v případě, že se vám nedaří přihlásit do internetového bankovnictví, zjistíte v tomto návodu.

Do internetového bankovnictví se přihlásíte snadno a rychle na našich webových stránkách, stačí kliknout na tlačítko Internetové bankovnictví vpravo nahoře. Místo zadávání uživatelského jména a hesla můžete k přihlášení využít mobilní aplikaci, kterou máte spárovanou s účtem. A to tak, že si z mobilní aplikace naskenujete QR kód zobrazený na přihlašovací obrazovce internetového bankovnictví na počítači. Jak na to, zjistíte v tomto návodu.

Nemůžete se dostat přes uživatelské jméno nebo datum narození

Pokud se nemůžete dostat přes datum narození, zkontrolujte si prosím, že jste všechny přihlašovací údaje zadali správně.

Uživatelským jménem bývá mailová adresa, kterou u nás máte vedenou. Pokud vám toto nefunguje, je možné, že jste si uživatelské jméno sami změnili. V takovém případě své uživatelské jméno zjistíte podle tohoto návodu.

Nepamatujete si heslo

Když zjistíte, že si nepamatujete své heslo, snadno si ho obnovíte v mobilní aplikaci. Pokud aplikaci ještě nemáte, tak nezoufejte. Jednoduše si ji stáhněte a propojte s účtem i bez internetového bankovnictví. V tomto návodu zjistíte, jak na to.

Nechodí vám potvrzení

Jestli vám nepřišla očekávaná SMS s ověřovacím kódem, tak prosím vyzkoušejte rady, které jsme pro vás sepsali v tomto návodu. Nejjednodušším řešením je spárovat si aplikaci My Air pomocí rozpoznání obličeje a potvrzovat přímo v aplikaci.

Pokud vám nechodí upozornění do aplikace, stačí kliknout na Nemám mobilní aplikaci u sebe, a pošleme vám kód SMSkou. Po přihlášení si v Nastavení / Zabezpečení / Podepisování zkontrolujte, že máte aplikaci na správném zařízení nastavenou pro potvrzování.

Když se vám i přes uvedené rady nepodaří do bankovnictví přihlásit, zastavte se prosím za námi na pobočku nebo zavolejte. Společně se na vše podíváme. Zeptat se můžete i Anety, naší virtuální asistentky.

Co by se vám mohlo hodit

Zapomněli jste i své uživatelské jméno? Ani to nevadí. Pomůže vám tento návod.

Nedaří se vám přihlásit, i když všechny své údaje znáte? Chce to zkusit pár fíglů:

  • zkontrolujte, že se vám údaje nepředvyplňují automaticky
  • zkuste promazat historii prohlížeče, mezipaměť a cookies
  • zkuste jiný prohlížeč nebo anonymní okno
Poradna