S čím vším vám můžeme na dovolené v zahraničí pomoci?

Placení

Že jsme světoví, nejlépe poznáte, když nás vezmete na dovolenou do zahraničí. Co pro vás můžeme na dovolené za kopečky udělat, jsme sepsali do následujících tipů. Prolétněte si je, budou se vám na vašich cestách do zahraničí hodit.

  • Naprostá většina z vás to určitě ví, tak jen pro připomenutí — s naší kartou můžete v cizině platit úplně stejně jako doma. Tedy všude tam, kde zmerčíte logo Mastercard.
  • Dovolenou si chce člověk užít, což často znamená, že „peněženka“ dostává zabrat. Hory zmrzliny, večeře v restauracích, mýtné, vstupy do památek, parkovné, … Abychom vám dovolenkové nákupy alespoň o fous zpříjemnili, připravili jsme vám do Odměn v aplikaci My Air nabídku „Cestujte s odměnou“, díky které dostanete z plateb naší kartou v zahraničí 1 % zpět. A pokud využíváte naši společnou nabídku s O2, máme pro vás jako poděkování odměnu „S O2 na cestách“, která vám dá 1 % z plateb kartou v zahraničí navíc. Dohromady tak můžete dostat zpět až 2 000 Kč. Obě tyto akce vás budou provázet celým létem od června až do konce září. Detaily odměn najdete v apce, kde si je můžete rovnou i zapnout.
  • Velkou část z rozpočtu na dovolenou spolkne platba za ubytování. Proč se tedy nenechat odměnit i za ni? V Odměnách za placení v aplikaci My Air máme nabídku, která vám vrátí 4 % z plateb za ubytování rezervované přes Booking.com. Více o této nabídce popisujeme opět v apce.
  • Pojedete i v cizině na datech? Zapněte si v aplikaci My Air oznámení o změnách zůstatku a mějte stále přehled, jak jste na tom s penězi. Můžete si nastavit i to, od jak vysoké částky vás máme na změny zůstatku upozorňovat. Když zadáte jednu korunu, díky oznámení okamžitě uvidíte, na kolik vás každá platba kartou vyšla, a to rovnou v přepočtu na české koruny. Proč se v letním horku potit při přepočítávání měn?
  • Přejeme vám, abyste si dovolenou užili bez bolístek a karambolů, pro jistotu si ale u nás můžete sjednat i cestovní pojištění. Zvládnete to online v internetovém bankovnictví nebo vcukuletu klidně cestou na letiště v mobilní aplikaci. Podrobnosti o pojištění včetně šikovné kalkulačky najdete tady.

Přejeme vám spoustu pohody, ať už budete na horách, nebo u vody.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky