Kde a jak si mohu vybrat peníze?

U nás máte na výběr. Jednak můžete vybírat ze všech bankomatů, dále využít vybraných terminálů Sazky, nebo si na pobočce vybrat peníze pomocí kódu pro vklad a výběr.

Z našich bankomatů vybíráte zdarma. Když pak máte Velký tarif, vybíráte zadarmo i z bankomatů jiných bank, a to u nás i v celé Evropské unii. Jak je to s poplatkem, když máte Malý tarif, zjistíte v našem Ceníku.

U výběru v zahraničí se může stát, že vám bankomat přičte svůj vlastní poplatek za výběr, který nejsme schopni ovlivnit. Hodit se vám může i informace o limitech pro výběr kartou.

Kromě toho si u nás můžete vybrat peníze i bez karty, a to doslova na každém rohu. Stačí si v internetovém nebo mobilním bankovnictví vytvořit kód pro výběr u Sazky a s ním zajít na jedno z přibližně 1 300 míst s terminály Sazky.

Výběr u Sazky má ještě jednu výhodu. Kód můžete poslat SMSkou a předat tak na dálku třeba kapesné svému dítěti na studiích. O tom se jednou bude učit i ve škole.

Bez karty si také lehce vyberete z našeho bankomatu, a to pomocí kódu pro vklad a výběr. Stačí se za námi zastavit na pobočku a říct si o něj. My vám ho pošleme v SMS na telefon a můžete vybírat. Bankomat vás výběrem pomocí kódu provede. Pomocí kódu můžete peníze na účet i vkládat.

Jak je to s výběrem cizí měny zjistíte opět v Poradně.

Pomohla vám tato odpověď?
zpět

Další témata

Internetové a mobilní bankovnictví
Více informací