Kde a jak si mohu vybrat peníze?

U nás máte na výběr. Jednak můžete vybírat ze všech bankomatů, dále využít vybraných terminálů Sazky, nebo si na pobočce vybrat peníze pomocí kódu pro vklad a výběr.

Z našich bankomatů vybíráte zdarma. Když pak máte Velký tarif, vybíráte zadarmo i z bankomatů jiných bank, a to u nás i v celé Evropské unii. Jak je to s poplatkem, když máte Malý tarif, zjistíte v našem Ceníku.

U výběru v zahraničí se může stát, že vám bankomat přičte svůj vlastní poplatek za výběr, který nejsme schopni ovlivnit. Hodit se vám může i informace o limitech pro výběr kartou.

Nemáte-li nikde poblíž náš bankomat, můžete zkusit vybrat například také za pomoci služby zvané CashBack. V tuzemských obchodech označených značkou MasterCard CashBack můžete, pokud platíte naší debetní kartou, požádat u pokladny o výplatu hotovosti. Konkrétní podmínky vám sdělí přímo u pokladny. Hodí se vědět, že my si poplatky za tuto službu neúčtujeme.

Kromě toho si u nás můžete vybrat peníze i bez karty, a to doslova na každém rohu. Více o tom, jak na to, si přečtete v návodu Jak si vybrat bez karty.

Jak je to s výběrem cizí měny zjistíte opět v Poradně.

zpět

Další témata

Internetové a mobilní bankovnictví
Více informací