A co je u nás nového

Co se odehrálo za poslední dny. Sledujte nás a dozvíte se více.

Novinky

Přihlašování i platby budou letos zase bezpečnější

Díky aplikaci My Air dnes můžete pohodlně platit, ušetřit při nákupech a mít odkudkoliv skvělý přehled o všem, co se na vašich účtech děje. Stále víc ji můžete používat i jako bezpečný klíč pro pohodlné přihlašování nebo placení. Letos možnosti zabezpečení pomocí aplikace zase o něco vylepšíme.

Přečíst celé

Zlevňujeme hypotéky

Jestli si zvažujete vzít hypotéku, zpozorněte. Od 7. září u nich totiž snižujeme úrokové sazby.

Přečíst celé

Kontokorent si nově zapnete i přes mobil

Mobilní aplikace toho už častokrát umí víc než internetové bankovnictví. Jedna užitečná věc v ní ale chyběla, a to možnost zřídit si přes ni kontokorent. To se s poslední verzí aplikace změnilo.

Přečíst celé
28. 8. 2019Air Bank

Tři čtvrtě milionu. Tolik už vás je

To je pecka! Už 750 tisíc lidí si řeklo, že chce mít banku, kterou můžou mít rádi. Děkujeme za to.

Přečíst celé

Jak ušetřit při nákupu školních potřeb peníze i čas

Konec prázdnin. Smutná zpráva pro školou povinné a menší úleva pro rodiče. Než své ratolesti zabavíte školní docházkou a kroužky, zbývá tu ještě ten každoroční neoblíbený úkol – obnovit a podle seznamů doplnit školní a mimoškolní výbavu. Aby vás to finančně tolik nezabolelo, máme pro vás několik tipů na obchodníky v Odměnách, u kterých seženete, co potřebujete, a navíc z nákupu dostanete nějakou tu korunu zpět.

Přečíst celé
21. 8. 2019Placení

Začínáme pracovat na Google Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay

Platby mobilem přes aplikaci My Air si zapnulo už více než 75 tisíc z vás a z toho máme radost. Svět placení jde ale rychle vpřed a s tímto řešením byste časem některé nové možnosti nemohli využívat. A tak pro ty z vás, co máte telefon s Androidem, začínáme připravovat Google Pay. Do party s ním rovnou vezmeme i placení hodinkami Garmin a Fitbit.

Přečíst celé

V internetovém bankovnictví už si vystavíte několik druhů potvrzení

Potřebujete v práci doložit vlastnictví účtu, aby vám na něj mohla chodit výplata? Nebo třeba chcete vyreklamovat vadné zboží placené kartou, ale účtenka k němu už dávno skončila v koši? Kvůli potvrzení už nám nemusíte psát ani volat. Získáte ho teď jednoduše pár kliknutími v internetovém bankovnictví.

Přečíst celé

Od podzimu budete moct i platby kartou na internetu potvrzovat pohodlně v aplikaci

Minulý týden jsme vám psali o zářijové změně Podmínek pro používání karet. Připravujeme totiž dvě novinky, se kterými pro vás bude placení kartou ještě příjemnější.

Přečíst celé
15. 7. 2019Air Bank

Starší výběry z bankomatů Fio se zaúčtovávají až dnes

Jestli se vám dnes odečetly peníze z účtu za výběr z bankomatu Fio nebo Pharro, i když jste zrovna dnes nevybírali, nejedná se o chybu. Fio banka totiž až dnes požádala o zaúčtovaní výběrů ze začátku měsíce, které jsme vám už ale mezitím podle pravidel uvolnili z blokací. Nemusíte se tedy obávat, že byste za výběr zaplatili dvakrát nebo že se vám někdo naboural do účtu. Zkontrolovat si to můžete jednoduše v historii plateb v internetovém bankovnictví nebo aplikaci My Air.

Přečíst celé
2. 7. 2019Pobočky

Jak budeme mít otevřeno o červencových svátcích?

Chápeme, že prodloužený víkend budete chtít strávit tam, kde je vám dobře. Pokud si jako takové místo zvolíte naši pobočku, budeme moc rádi. Jen se raději napřed podívejte, jak to bude s otevírací dobou.

Přečíst celé