A co je u nás nového

Co se odehrálo za poslední dny.
Sledujte nás a dozvíte se více

Novinky

4. 12. 2017Mobilní aplikace

Co dalšího se objeví v aplikaci My Air a proč

Už dlouho vidíme mobilní aplikaci jako hlavní způsob, kterým budou lidé přistupovat do své banky. Proto jsme před časem založili dceřinou společnost My Air, která se bude soustředit jen na její další rozvoj. Jejím úkolem je přinášet do mobilní aplikace jak nové služby z bankovního světa, tak i různé vychytávky z toho nebankovního. A moc rádi vám teď vysvětlíme proč.

Přečíst celé
30. 11. 2017Air BankPlacení

SOUTĚŽ! Vyhrajte skipasy nebo wellness víkend na horách

I Vánoce můžete mít rádi. Pokud Ježíškovi pomůžete při vánočních nákupech naší kartou, můžete od nás získat dárek, se kterým si zimu užijete jaksepatří.

Přečíst celé
29. 11. 2017Mobilní aplikace

Příští rok se rozloučíme s Windows Phone

Pro ty z vás, kteří své mobilní bankovnictví používají v telefonu s Windows Phone, asi nemáme nejlepší zprávu. Příští rok na jaře totiž podpora aplikace My Air pro tento operační systém skončí.

Přečíst celé
21. 11. 2017Bankomaty

Už můžete vybírat z více než 300 bankomatů po celé ČR

Je to přesně rok, co jsme si na základě vašich přání předsevzali, že radikálně navýšíme počet našich bankomatů. A povedlo se! Za dvanáct měsíců jsme jejich počet více než zdvojnásobili, a stali jsme se tak bankou s pátou největší vlastní bankomatovou sítí v zemi.

Přečíst celé
16. 11. 2017Pobočky

Jak budeme mít otevřeno 17. listopadu?

V životě udělá máloco takovou radost, jako když vyjde svátek na pátek. Věříme tedy, že už máte na prodloužený víkend naplánovaný nějaký fajn program. Pokud byste si ale přeci jen chtěli u nás něco v pátek zařídit, radši se podívejte, jak budeme mít otevřeno.

Přečíst celé

U hypoték nabízíme nově sazby 2,29 % a 2,49 %

Mluví se o tom, že doba rekordně levných hypoték začíná pomalu končit. I my bohužel musíme sazby kvůli vývoji na trhu mírně zvýšit. Pořád ale platí, že vzít si v dnešní době hypotéku se stále vyplatí a naše sazby dál patří mezi ty nejvýhodnější.

Přečíst celé
13. 11. 2017Bezpečnost

Pozor na pokusy útočníků dostat se k vašim údajům

Každý rok se objeví nějaký nový pokus, kterým se internetoví útočníci pokouší vylákat z vás přístupové údaje k vašim bankovním účtům. Někteří z nich to dělají s pomocí různých žádostí o aktualizaci údajů přes mail, jiní to zkouší mazaněji třeba s pomocí nějaké zavirované aplikace v obchodě Google Play. Pokud ale dodržujete bezpečnostní zásady, nemusíte se ničeho bát a snadno se takovým pokusům ubráníte.

Přečíst celé
27. 10. 2017

Jak budeme mít otevřeno 28. října

To tu dlouho nebylo. Svátek v sobotu. Víkendové plány státní svátek asi moc neovlivní. Pokud tedy už od čtvrtka neprázdninujete s dětmi. Ať tak či tak, pokud nás v sobotu plánujete přijít pozdravit na pobočku, raději se předem podívejte, jak budeme mít otevřeno.

Přečíst celé
10. 10. 2017Mobilní aplikace

Udělat někomu radost bude díky My Air opravdová radost

Když se zeptáte lidí kolem sebe, jak často od partnera či přátel dostanou nějakou pozornost jen tak pro radost, nejspíš se dozvíte, že moc ne. Ženy by rozhodně uvítaly víc květin, muži zas společných večeří či lahví vína. A my si myslíme, že je škoda, že si lidi navzájem nedělají víc radosti.

Přečíst celé
4. 10. 2017Mobilní aplikace

Do aplikace My Air míří platby mobilem a další služby

Mobilní aplikace je místo, kde se dnes odehrává většina placení. Do budoucna toho bude ještě víc. Proto chceme, aby aplikace My Air byla pro placení ta nejlepší. Teď se díváme hlavně na to, jak vám zjednodušit platby mobilem a pomoct s nákupy.

Přečíst celé