A co je u nás nového

Co se odehrálo za poslední dny. Sledujte nás a dozvíte se více.

Novinky

V internetovém bankovnictví už si vystavíte několik druhů potvrzení

Potřebujete v práci doložit vlastnictví účtu, aby vám na něj mohla chodit výplata? Nebo třeba chcete vyreklamovat vadné zboží placené kartou, ale účtenka k němu už dávno skončila v koši? Kvůli potvrzení už nám nemusíte psát ani volat. Získáte ho teď jednoduše pár kliknutími v internetovém bankovnictví.

Přečíst celé

Od podzimu budete moct i platby kartou na internetu potvrzovat pohodlně v aplikaci

Minulý týden jsme vám psali o zářijové změně Podmínek pro používání karet. Připravujeme totiž dvě novinky, se kterými pro vás bude placení kartou ještě příjemnější.

Přečíst celé
15. 7. 2019Air Bank

Starší výběry z bankomatů Fio se zaúčtovávají až dnes

Jestli se vám dnes odečetly peníze z účtu za výběr z bankomatu Fio nebo Pharro, i když jste zrovna dnes nevybírali, nejedná se o chybu. Fio banka totiž až dnes požádala o zaúčtovaní výběrů ze začátku měsíce, které jsme vám už ale mezitím podle pravidel uvolnili z blokací. Nemusíte se tedy obávat, že byste za výběr zaplatili dvakrát nebo že se vám někdo naboural do účtu. Zkontrolovat si to můžete jednoduše v historii plateb v internetovém bankovnictví nebo aplikaci My Air.

Přečíst celé
2. 7. 2019Pobočky

Jak budeme mít otevřeno o červencových svátcích?

Chápeme, že prodloužený víkend budete chtít strávit tam, kde je vám dobře. Pokud si jako takové místo zvolíte naši pobočku, budeme moc rádi. Jen se raději napřed podívejte, jak to bude s otevírací dobou.

Přečíst celé
28. 6. 2019Placení

Co se hodí vědět, když se chystáte platit v zahraničí

Konečně tu jsou letní prázdniny. Vytoužené volno nezačíná jenom školákům, ale je to čas, kdy na dovolenou vyjede i většina z vás. A často tyto cesty vedou do zahraničí. Zajistit vám na dovolenou krásné počasí bohužel ještě neumíme. Sepsali jsme ale pro vás alespoň několik tipů, díky kterým můžete v zahraničí ušetřit a všechno okolo placení proběhne tak, jak má.

Přečíst celé
20. 6. 2019Mobilní aplikace

Do My Air chystáme novou navigaci a přehlednější Odměny

Letos jsme do aplikace přidali už celou řadu nových funkcí, jako fulltextové vyhledávání nebo náhledy na účty v cizích bankách. Nezapomínáme ale ani na vzhled aplikace a její pohodlné používání. Proto už brzy přineseme několik zlepšováků.

Přečíst celé
31. 5. 2019Air Bank

Ze soutěže Zlatá koruna si odnášíme tři zlaté

Prvenství nám vynesly běžný účet, mobilní aplikace a okamžité platby, které se staly novinkou roku. Na bednách vítězů s bronzem skončila i naše půjčka.

Přečíst celé
15. 5. 2019Air BankSpoření

Připravujeme pro vás investice do podílových fondů

Nechceme, abyste u nás jen ušetřili na poplatcích. Chceme naopak, abyste si v Air Bank ještě k nějakým penězům přišli. Proto pro vás připravujeme další možnost, jak si u nás můžete své peníze zhodnocovat. Vedle úročení na spořicím i běžném účtu pomalu zažeháváme motory u investic.

Přečíst celé
13. 5. 2019Spoření

Bonusové úroky na spoření zvyšujeme až na 1,3 %

Peníze na spořicím účtu v korunách vám začneme úročit vyššími sazbami už ve středu 15. května 2019.

Přečíst celé
30. 4. 2019Air Bank

Převedení účtu ze staré banky k nám teď sfouknete přes internet

Bankovní mobilita usnadňuje život sama o sobě. My jsme ji teď pro vás ale udělali ještě jednodušší. Už kvůli ní nemusíte na pobočku, celou žádost zařídíte přes internet.

Přečíst celé