Chceme víc spolupracovat se Zonky

Air Bank

Dnes jsme oznámili dohodu o úzké spolupráci se Zonky. Zonky (respektive společnost Benxy s.r.o., která službu Zonky poskytuje) by se v této souvislosti měla ještě letos stát dceřinou firmou Air Bank. Díky tomu získáte jednodušší přístup ke stále populárnějším službám takzvaných P2P půjček.

Pokud P2P půjčky ještě neznáte, jde o službu, u které půjčují lidé peníze dalším lidem. Na rozdíl od běžných bankovních půjček proto u nich můžete být nejen těmi, kdo si peníze půjčují, ale i těmi, kdo je půjčují ostatním. A to samozřejmě za úrok.

P2P půjčky tak pro vás budou nejen další možností, kde si budete moci jednoduše a výhodně půjčit, ale i úplně novou příležitostí, kam vložit své případné volné peníze. A to se v dnešní době nízkých sazeb na trhu docela hodí.

Kromě P2P půjček je stále populárnější i sama služba Zonky. Pravidelně ji oceňují nejen klienti, ale i odborníci — naposledy se například stala nejlepším fintechem v soutěži Zlatá koruna. Takže věříme, že nám to spolu bude klapat.

A i když ještě není ruka v rukávě a čeká se na dokončení některých formálních kroků, už se na to moc těšíme. Věříme, že vy taky.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky