Investovat je snadné, když víte s kým

Investice

Na každém kroku slyšíme: „Investujte, zhodnoťte své úspory, ochraňte je před inflací.“ Jenže už dnes máme několik účtů a nějaké to spoření, pojištění, spoustu různých karet a hesel. Víme, že investování může být cesta, jen kdyby ta péče o peníze byla krapet jednodušší. Co s tím?

Ideální by bylo, kdybychom měli vše na jednom místě. Spořicí účet s dobrým úrokem, šikovný běžný účet, výbornou mobilní aplikaci, kde bychom všechno našli hezky u sebe a nemuseli absolvovat rallye mezi aplikacemi, abychom byli trochu v obraze. V Air Bank jsme na tom zapracovali a vy můžete na následujících řádcích posoudit, jak se nám to daří.

V aplikaci My Air máte po ruce vše včetně investic a účtů v jiných bankách

Běžný a spořicí účet v aplikaci je samozřejmost. V Air Bank ale jdeme dál. Jednak se z aplikace My Air můžete dívat na své účty v jiných bankách, ale hlavně v ní najdete i různorodou nabídku investování, kvůli kterému nemusíte chodit jinam. Protože víme, že začátky můžou být pro někoho těžší, vymysleli jsme i způsob, jak vám pomoci se v investicích zorientovat a vybrat si cestu, která právě pro vás bude nejpřirozenější.

Investujte bezpečně s prověřenými partnery

Jako mladá banka založená na důvěře klientů v lepší a jednodušší bankovnictví si velmi pečlivě vybíráme služby, které vám nabízíme. Spolupracujeme s partnery s dlouhodobými zkušenostmi, jako je česká investiční skupina WOOD & Company, která stojí za službou Portu. Nebo vám nabízíme vlastní služby, jako je Rentiér, na jehož vývoji se podílíme. U všech typů investic včetně podílových fondů jsme zapracovali na tom, aby pro vás byly co nejjednodušší, snadno dostupné a férové. Neslibujeme vám nemožné a připomínáme, že žádné investování není bez rizika. Můžete vydělat i ztratit. Vy sami si ale u nás můžete vybrat od nejbezpečnějšího způsobu zhodnocení svých peněz až po ty dynamičtější, u kterých je riziko i možnost vyššího zhodnocení větší.

Na investování ani spoření u nás nejste sami

Když jde o investice, je dobré mít po ruce někoho, kdo to s nimi umí a dokáže vám je zprostředkovat jednoduše a online. Proto v aplikaci My Air najdete spoření a investování pro všechny možné investiční cíle — spořicí účet se slušným úrokem, doplňkové penzijní pojištění se státními příspěvky, Rentiéra od Zonky, který vydělává tím, že půjčuje vaše volné peníze lidem, nebo investování do akcií přes ETF a podílové fondy. Vše máte po ruce, a o všech možnostech si navíc můžete přečíst na našich webových stránkách a udělat si vlastní názor. A když budete mít otázky k nabízeným možnostem investování, naši investiční specialisté jsou tu pro vás na pobočkách i po telefonu.

Víme, že investovat své peníze chce z pochopitelných důvodů stále více z vás, a tak vám s tím rádi pomůžeme. Zároveň stále pracujeme na tom, aby pro vás spoření i investování bylo stejně jednoduché jako bankování s námi.

Prozkoumat investice
Zpět na novinky