Placení přes My Air posíláme do věčných lovišť

Mobilní aplikace

Když jsme loni spustili Google Pay, rovnou jsme vám říkali, že se s dosavadním placením přes My Air jednoho dne rozloučíme. Ten den se teď pomalu, ale jistě blíží, a tak pokud jste to ještě neudělali, nezapomeňte prosím včas na Google Pay přesedlat.

Podporu placení přes My Air ukončíme 3. listopadu. Nastal k tomu totiž ten správný čas. V tuto chvíli je mezi vámi těch, kteří tento způsob placení mobilem využívají, už opravdu málo. Čistě pro představu — prostřednictvím My Air teď provádíte pouhé 1,5 % z celkového počtu mobilních plateb. Otěže totiž u telefonů s Androidem převzal právě Google Pay.

Google Pay má oproti placení přes My Air několik výhod. Kromě toho, že se postupně rozšiřují možnosti jeho využití u online nakupování, s ním i pohodlněji zaplatíte částky nad 500 korun. Telefon stačí jen odemknout a můžete rovnou platit. Google Pay také umožňuje uložit si do něj více karet a vybírat si peníze z bankomatu jen přiložením telefonu.

Jak si Google Pay můžete ve svém telefonu zapnout, se dozvíte v Poradně na našem webu. Ničeho se nebojte, je to úplná hračka.

My už vám jen přejeme spokojené mobilní nakupování.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky