Vánoční informační speciál

16. 12. 2021

Víme, že před koncem roku má každý svých starostí dost. Od nás tentokrát proto jen stručně o tom, do kdy zadat poslední platby, aby přišly ještě do konce roku, a jak budeme mít o svátcích otevřeno na pobočkách.

Když potřebujete, aby platba přišla ještě letos

  • Z Air Bank do Air Bank

Takovou platbu můžete udělat při chystání novoročního přípitku klidně minutu před silvestrovskou půlnocí. Peníze mezi účty v Air Bank převádíme totiž okamžitě.

  • Do jiných bank v Česku

Běžnou platbu zadejte prosím nejpozději 31. prosince po obědě do 14:00. Okamžitou platbu můžete zadat bez omezení, záleží ale na bance příjemce, do kdy okamžité platby na konci roku přijímá.

  • SEPA platby

SEPA platby dorazí na cizí účet ještě letos, když je od nás odešlete 30. prosince do 10:30.

  • Zahraniční platby

Platby za kopečky a platby v cizí měně vyřiďte prosím do 31. prosince do 15 hodin odpoledne. Hned je odešleme. Připsání peněz na účet příjemce ale závisí na lhůtách a státních svátcích, které mají v dané zemi. Takže pokud je to důležité, pošlete peníze raději co nejdříve.

Když nás potřebujete ještě letos navštívit

Všechny naše pobočky budou o vánočních svátcích (24. až 26. 12.) a na Nový rok (1. 1.) zavřené. Naopak na Silvestra (31. 12.) pro vás pobočky ráno otevřeme podle jejich běžné otevírací doby a budeme vám na nich k dispozici až do oběda. Mezi svátky se na vás budeme těšit v časech, na které jste zvyklí. Připomenout si je můžete na této stránce nebo je najdete také v aplikaci My Air.

Přejeme vám pohodový zbytek roku.

Vaše Air Bank

Zpět na novinky