A co je u nás nového

Co se odehrálo za poslední dny. Sledujte nás a dozvíte se více.

Nechte se v aplikaci My Air odměňovat za své nákupy

Ušetřit za nákupy vždycky potěší. Proto jsme pro vás do mobilního bankovnictví v aplikaci My Air připravili novinku Odměny za placení. Díky ní získáte za své nákupy u vybraných obchodníků část z ceny zpět na účet.

 

Jak to funguje? V mobilní aplikaci My Air máte novou záložku Odměny, kde jsou pro vás připravené nabídky od různých obchodníků. Najdete tam kamenné obchody i e-shopy, namátkou třeba Albert, Knihy Dobrovský, CZC.cz nebo AliExpress.com. Nabídky fungují různě, někdy dostáváte zpět procenta z nákupu, jindy přesnou částku při nákupu nad určitou sumu.

Když vás nějaká nabídka zaujme, ťuknutím na ni si zobrazíte všechny podrobnosti – hlavně dokdy platí a vzácněji i nějakou podmínku. Hodí se vám? Zapnete si ji ťuknutím na symbol fajfky v pravém horním rohu a rovnou můžete jít nakupovat. Nezapomeňte k tomu ale použít naši kartu, ať víme, že vám máme odměnu dát.

Na konci každého měsíce všechny odměny za zaúčtované platby sečteme a začátkem následujícího připíšeme na běžný účet, ke kterému máte vydanou kartu. V jednoduchém přehledu v aplikaci pak vždycky vidíte, jakou nabídku a kdy jste využili a také kolik už jste ušetřili.

Možná vás také bude zajímat, že většinu nabídek můžete kombinovat s jinou akcí obchodníka, například s papírovým kuponem. Na rozdíl právě od kuponů a podobných akcí ale nikdo neví, že využíváte zvýhodněné nabídky. Je to jen mezi vámi a námi. :)

Přejeme vám příjemné nakupování a co největší úspory

Vaše Air Bank