A co je u nás nového

Co se odehrálo za poslední dny. Sledujte nás a dozvíte se více.

Půjčku už si můžete zařídit i z mobilu

Stačí vám k tomu poslední verze aplikace My Air. To ovšem není jediná novinka, kterou v ní najdete. Teď si v aplikaci můžete i zobrazit PIN ke kartě nebo nálepce.

 

Chceme vám usnadňovat život, a jelikož víme, že telefon má většina z vás pořád po ruce, nově v aplikaci najdete službu, která tam zatím chyběla – možnost zařídit si v ní půjčku. Aby to bylo opravdu jednoduché, zařídíte si ji z mobilu celou, od vyplnění žádosti až po poslání peněz na účet. Nic nemusíte dokončovat v internetovém bankovnictví nebo na pobočce.

Odteď už ani nebudete muset do internetového bankovnictví, když si budete potřebovat zobrazit PIN ke kartě nebo nálepce. Jednoduše si ho zobrazíte v aplikaci. To se hodí, když se vám PIN náhodou vypaří z hlavy nebo když si budete chtít rychle aktivovat novou kartu nebo nálepku.

Co v aplikaci naopak už nenajdete, jsou služby Pošlete radost a Výběr ze Slevomatu. Místo nich připravujeme novinku nazvanou Odměny za placení, díky které získáte za své nákupy u vybraných obchodníků část z ceny zpět na účet. O tom ale zase někdy příště. :-)

Ať vám nová verze My Air dobře slouží

Vaše Air Bank